Hangi hizmetleri veriyorsunuz?

Otomobil tamir, bakım, kaporta, boya, elektrik, kuaför, pasta cila, nano boya koruma, seramik kaplama, folyo kaplama, renk değişimi, cam filmi gibi bir çok hizmeti veriyoruz.

Hangi amaçla yaptırmak istediğinize göre bu sorunun cevabı değişir. Eğer renk değişimi yapmak istiyorsanız folyo yaptırmak zorundasınız çünkü seramik kaplama şeffaf bir işlem olup renk değişmesi mümkün değildir. Ancak benim maksadım boyayı korumak diyorsanız seramik kaplama en mantıklısıdır.
Her aracın yağı ve filtreleri farklı olduğu için oto bakım fiyatları buna bağlı olarak değişir. Ancak size en iyi fiyatı vereceğimizden emin olabilirsiniz. Net fiyat almak için telefondan bilgi isteyebilirsiniz.
Güvenlikli cam filmi camın darbe esnasında dağılmasını engelleyen cam filmidir. Normal cam filmlerine göre çok daha dayanıklıdır.
Aksi bir durum yaşanmadığı sürece aracınızı sabah bırakıp akşam geri alabilirsiniz.
İkinci el piyasasında aracın değerini km, orjinallik, çalışma durumu, nasıl gözüktüğü ve benzeri unsurlar belirler. Aracını satmak isteyen kişilerin aracı yıkatıp iç dış temizlik yaptırma sebebi budur ama bize göre sadece iç dış temizlik yeterli değildir. Çünkü aracın eksikliklerini giderip yapılacak bir dizi çalışmalarla aracı daha hızlı satmanızın yanı sıra değerini de artırabilmeniz mümkün. Örneğin araca 3 bin TL lik harcama yaparak değerini 10 bin TL kadar artırabilirsiniz. Bu duruma en sık otomotiv sektöründe çalışanların eksikleri olan araçları satın alıp eksikliklerini giderip, güzelleştirecek çalışmalar yaparak kısa sürede aldığı fiyat üzerinden ciddi anlamda kar edebiliyorlar. Bu şekilde düşünüldüğünde özellikle satmayı düşündüğünüz araca masraf yapmanızın mantıklı olduğunu söyleyebiliriz. Bu konu ile ilgili ustalarımızla görüşerek aracınızın değerini artıracak konular hakkında daha kapsamlı bilgi alabilirsiniz.
Merhabalar, boyasız onarım ile düzeltilip düzeltilmeyeceğini anlayabilmemiz için aracı görmemiz gerekiyor. Fakat önceden bilgi alıp ona göre gelmek istiyorsanız #ustayasor platformumuz üzerinden ilgili ustamıza 0555 167 4045 WhatsApp'tan aracın hasarlı bölgesinin görsellerini atarak detaylı fiyat ve zaman bilgisi alabilirsiniz.

Bunun için araç değerleme uygulamamızı kullanabilirsiniz. Araç değerleme uygulaması ile aracın durumunu kontrol ettirip satmak mı yoksa tamir ettirmek mi sizin için daha karlı söylüyoruz. Üstelik tamir ettirmeyi düşünürseniz ne kadara mal olacağı ve ne kadar süreceğini de öğrenebiliyorsunuz.

Merhaba, randevu alırsanız geldiğinde ustalarımız öncelik verir ama randevu almadan da aracınızı getirip gerekli işlemleri hızlıca yaptırabilirsiniz.

İstediğiniz cevap burada yok mu? O halde Ustaya Sor modülümüzü kullanarak uzman ustalarımzıdan bilgi alabilirsiniz.

Sormuş olduğunuz soru en kısa sürede cevaplanacaktır. Sorunuza cevap verildiğinde size mail ile bilgi verilecek ve sorunuz bu sayfada yayınlanmaya başlayacaktır.

FİYAT TEKLİFİ İSTE

YUKARI