Oto Kuaför Ve Temizlik Nedir?

Araçlarımız bizler için çok önemli unsurlardır, bunun için onlara gözümüz gibi bakar herhangi bir sorunla karşılaşmayı istemeyiz. Oto kuaförler de bu noktada devreye girerler. Genel olarak araçların yüzeysel ve iç aksamının temizlenmesine oto kuaför denmektedir. Oto kuaförler öncelikle araçların motor temizlikleri ve parlatılması, jant temizliği ve parlatılması yapılmaktadır. Bu işlemler yapılırken kimyasal asit bazlı temizlik malzemeleri kullanılır bundan dolayı oto kuaför işlemlerinin profesyonellerce yapılması gerekmektedir. Oto kuaför işleminin belirli aralıklarla yapılması gerekmektedir, bu işlemler sırasında kullanılan araç ve gereçler oldukça pahalı ve kullanımı profesyonellik isteyen malzemelerdir. Bundan dolayı işlemlerin profesyoneller tarafından yapılmaması halinde aracımıza faydadan ziyade zarar verme olasılığı bulunmaktadır.


Oto Koruma Yöntemi

Kullandığınız ürünlerin ve uygulama yapan kişilerin uzmanlığı oto kuaför uygulamasından alacağınız sonucu pozitif yönde etkilemektedir. İşlemler sırasında araç içerisinde bakteriyel temizlik yapılarak araç içerisinde sağlık açısından zarar verecek olan kirler temizlenmiş olur. Ayrıca araç içerisinde bulunan tüm aksamlar kendi cinslerine uygun temizlik malzemeleri ile temizlenerek temiz ve sağlıklı bir kullanış sağlanmaktadır.

Korumaların Amacı

Oto kuaförlerde yapılan işlemler sonrasında araç süngerleri nefes almaya başlar ve böylece süngerlerin kullanım ömürlerini arttırır. Ayrıca plastik aksama uygulanan yöntemlerle plastik malzemelerin güneş ışınları sebebiyle solmasını engeller ve daha canlı görünmelerini sağlar. Kullanılan tüm malzemelerin tozları itici özelliği bulunduğu için sağlığımız açısından da faydalıdır. Oto kuaför olarak tabir edilen detaylı iç temizlik hizmetimizle aracınızın içini en ince ayrıntısına kadar temizliyoruz. 

YouTube Kanalımızdan örnek oto kuaför videolarımızı izleyebilirsiniz.

İstanbul Bağcılar Mahmutbey'de bulunan Zencar Servisimizde oto kuaför - detaylı iç temizlik hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Zencar'da Yapılan Çalışmalardan Bazıları

Zencar Özel Servis


FİYAT TEKLİFİ İSTE

YUKARI