Aracınıza değer katan seramik kaplama, folyo kaplama, oto kuaför, oto cam filmi ve boyasız göçük düzeltme hizmeti vermeye devam ediyoruz.

Zen Car oto servis merkezimizde vermekte olduğumuz seramik kaplama, boya koruma ve oto kuaför olarak sıralanan hizmetlerimiz oto temizlik ve koruma hizmetleri sınıfına girmektedir. Oto koruma hizmetlerimizle aracınızın ilk günkü gibi olmasını ve ilk günkü halini uzun bir süre korumasını sağlıyoruz.

Oto kuaför (detaylı temizlik) olarak tabir edilen hizmet genellikle ikinci el ve uzunca bir süre kullanılmış araçlara yapılmaktadır. Oto kuaför hizmeti çok detaylı bir hizmet olmakla birlikte aracın paspaslarından ve döşemelerinden tavanına kadar en ince ayrıntısına kadar temizlenip dezenfekte edildiği işlemdir.

Seramik kaplama ise sıfır ve ikinci el araçlara yapılan bir uygulamadır. Bu uygulama ile aracın dışı şeffaf bir kimyasal ile kaplanarak aracın orijinal boyasının üzerine bir kat çekilmiş olur. Böylece araç güneşten kaynaklı matlaşma, kuş pisliğinin neden olduğu dezenformasyon ve çizilmelere karşı daha dayanıklı hale gelir. Ayrıca aracın parlaklığını arttırarak ilk günkü hali gibi olmasını sağlar.

Boya koruma işlemi ise seramik kaplamanın bir alt sınıfı olarak düşünülebilir. Genel olarak aynı işleve sahip olmakla birlikte, ömür olarak seramik kaplamaya göre daha kısa ömürlü bir koruma sağlar. Boya koruma işlemi genellikle oto kuaför hizmeti ile birlikte yapılır.


FİYAT TEKLİFİ İSTE

YUKARI