Chip Tunning Yazılım Nedir Nasıl Yapılır?

Chip tuning işlemi araçlarda bulunan motor ünitesinin değiştirilmesi olarak ifade edilmektedir. Chip tuning işlemi genel olarak araçlarda kullanılan yakıt miktarını azaltmak ve araçların tork ve güç sınırlamalarının kaldırılması amacıyla yapılmaktadır. Chip tuning işleminde ayrıca hız sınırlarının kaldırılması azaltılması motor gücünün artırılması ve düşürülmesi işlemleri de yapılabilmektedir.

Chip Tunning İşlem Sırası

Araç üzerinde bulunan orijinal yazılımının okunması ve bilgisayara yedeklenmesi. Orijinal verilerin okunduktan sonra düzenlenmesi (Remap) Düzenlenen verilerin araca tekrar yüklenmesi CHİP TUNİNG İŞLEMİNİN ARACA ZARARI VAR MIDIR? Chip tuning işleminin araca herhangibir zararı olmamakla beraber aracın performansını ve motor ömrünün uzamasına faydası vardır.

REMAP İşlemini Kendimiz Yapabilir Miyiz?

Remap işlemini gerekli programları tedarik ettikten sonra kendimizde yapabiliriz ancak ileride herhangi bir sorunla karşılaşmamak için profesyonel bir ekipten yardım almalıyız.

Chip Tunning Eski Hale Getirilebilir Mi?

Chip tunning işlemi dilendiği zaman kaldırılıp araç ayarları eski hale getirilebilir. Bu işlem için ise gerekli programların yanı sıra daha önceden yedeklemeye aldığımız eski yazılım dosyaları kullanılabilir.

İstanbul Bağcılar Mahmutbey de bulunan Zencar oto servise gelerek chip tunning, modifiye ve yazılım hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

 Zencar Özel Servis Tanıtım Videosu

Bu video ile zencar özel serviste yapılan çalışmalar hakkında bilgi vermeye çalıştık. Türkiye'de ilk olan A'dan Z'ye servis konsepti ile özel servise ve araca dahil her alanda hizmet vermekteyiz. Bizler için kaliteli hizmet ve uygun fiyat müşteri memnuniyeti için en önemli değerlerden biridir. YouTube kanalımız üzerinden örnek uygulamalı videolarımızı izleyerek bilgi alabilirsiniz. 

Ayrıca sizler için hazırladığımız servisimize gelmeden sorularınızı sorabileceğiniz ustaya sor platformu üzerinden ürün hizmet ve fiyatlarımız hakkında bilgi alabilirsiniz.

WhatsApp üzerinden fiyat bilgisi almak için: 0555 167 4045 numaralı telefona aracın görsellerini gönderebilirsiniz.

Zencar Tanıtım VideosuFİYAT TEKLİFİ İSTE

YUKARI