Zencar Porsche Özel Servis

SERGEN DEMİRCAN / 14.07.2024 / SON DÜZENLEME 2019-11-16 08:26:04
Zencar Porsche Özel Servis

Zencar Porsche özel servis Porsche alanında uzmanlaşmış bir grup usta tarafından: Porsche müşterilerine gerekli bilgi ve yönlendirmeleri sunarak, her türlü bakım ve onarım ihtiyaçlarını güven içerisinde karşılayabilmesi amacıyla kurulmuş firmadır.

Türkiye'nin En Büyük, En Kapsamlı Porsche Özel Servisi

Porsche Özel Servis


"Zencar" markasıyla hizmetinizde

Zencar Porsche Özel Servis Hizmetleri


Mekanik & Elektrik ElektronikPorsche araçlarınızın mekanik ya da elektrik elektronik temelli her türlü arızasında sizlere hizmet vermekteyiz. Onarım çalışmalarının yanı sıra aracınızın bakım ihtiyaçlarını da Zencar Porsche özel serviste giderebilirsiniz.


Arıza Tespit Diagnostik


Aracın elektronik kontrol ünitesine bağlanılarak Porsche PİWİS test cihazıyla bilgisayar kontrolüyle yapılan diagnostik testlerde aracın ortaya çıkmış ya da henüz ortaya çıkmamış arızalarını tespit edip çözüm sağlıyoruz.


Kaporta Boya


Porsche araçlarınıza ihtiyaç duyduğunuz her türlü kaporta işlemleri ve boya çalışmalarında Zencar Porsche'un deneyimli ustalarından destek alabilirsiniz.Modifiye


Zencar Porsche olarak aracınıza yaptırmak istediğiniz her türlü modifiye çalşmasına bütünleşik kapsamlı hizmet vermekteyiz.Bizleri arayarak yaptığımız çalışmalar hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Porsche özel servis olarak son teknoloji malzemeler ve alanında yurt dışı tecrübesi olan ustalarla hizmet vermekteyiz. Her türlü konuda kapsamlı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

Zencar Porsche İstanbul Mahmutbey de Porsche alanında 20 yılı aşkın tecrübesi olan yurt dışında çalışmış profesyonel ustalarla hizmetinizde. Birinci sınıf tenolojik ekipmanlarla en iyi hizmeti en makul fiyatlara vermek için çalışmaktayız. Bizlerle iletişime geçerek aracınızın arızası problemi hakkında bilgi ve fiyat alabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti bizim için her zaman ilk sırada olacaktır.