Zencar Oto Servis

SERGEN DEMİRCAN / 23.10.2021 / SON DÜZENLEME 2019-03-01 13:54:09
Zencar Oto Servis

zencar oto servis kapsamında verilen hizmetler

ZENCAR

PROFESYONEL OTOMOBİL HİZMETLERİ

1999 yılında otomotiv sektörüne adım atan Yeşil Otomotiv, oto gaz dönüşüm servisleri, oto ekspertiz servisleri ve sonax bayilikleri ile İstanbul’da faaliyetlerine devam etmiştir. Yeşil otomotiv kurulduğu yıldan bugüne müşteri memnuniyetini artırarak büyümüş ve müşterilerinden gelen talepler doğrultusunda da faaliyetlerini çeşitlendirme ve Zencar oto servisi kurma kararı almıştır. Bu doğrultuda İstanbul Bağcılar’da A’dan Z’ye oto servis konsepti ile Türk Patent Enstitüsü tescilli Zencar markasını kurmuştur. Toplamda 2500 m2’lik kapalı servis alanı ile ve 1500 m2’lik otoparkı ile  oto bakım, oto tamir , oto kaporta, oto boyama, araç kaplama, boyasız göçük onarım, temizlik hizmetleri alanında hizmet vermektedir.

  

 VİZYONUMUZ

Zencar olarak vizyonumuz otomotiv sektöründe kalıplaşmış, güvensizliğe bağlı dolandırılma korkusunu; Dünya standartlarında hizmet ve doğru bilgi ile aşarak müşteri memnuniyetini artırmaktır.


MİSYONUMUZ

Zencar olarak misyonumuz hizmet verdiğimiz tüm alanlarda müşteri memnuniyetini esas alarak kaliteli hizmet vermek ve başta İstanbul ve sonrasında da Türkiye’nin en büyük özel servisi olabilmektir.

 

HİZMETLERİMİZ

Zencar 2500 m2’lik kapalı alan servisinde oto bakım, oto tamir, oto kaporta, oto boyama, araç kaplama, boyasız göçük onarım, araç cam filmi uygulamalarını gerçekleştirmektedir.KAPORTA BOYA

Aracın tüm dış yüzeyinin boyanmasına kaporta boya denmektedir. Aracın dış yüzeyi boyandığı için kaporta boya denmektedir. Hemen her araç kullanıcısının bir şekilde ihtiyaç duyduğu kaporta boya işlemi zencar’da gurbetçi vatandaşlarımıza ekstra indirimli fiyatlarla hizmet vermeyi beklemektedir.


MEKANİK

Araçlarımızın genel olarak motor tamiri ve yağ bakım gibi alanlarıyla alakalı olan mekanik tamiri zencar otomotivin son derece profesyonel ve deneyimli ekibiyle aracınızı ilk günkü sürüş keyfinizi sağlamak amacıyla hizmet vermektedir.

Motor-mekanik onarımı alanında da gurbetçi vatandaşlarımıza ek maliyet avantajlarıyla zencar otomotiv gurbetçilerimizin yanında olmaya devam etmektedir.

  

BOYASIZ GÖÇÜK

Boyasız göçük kısaca PDR yöntemi aracınızdaki göçüklerin kaporta boya işlemine sokulmadan kısacası aracınızın değerini etkileyecek herhangi bir işleme sokulmadan özel ekipmanlar aracılığıyla düzeltilmesi işlemine denmektedir. Zencar otomotiv bünyesinde alanında uzman olan göçük ustalarıyla gurbetçi vatandaşlarımızı Bağcılar/Mahmutbey’de bulunan servisine beklemektedir.

 

DETAYLI TEMİZLİK PASTA CİLA

Zencar detaylı temizlik ve pasta cila alanında ne kadar iddialı olduğunu göstermek amacıyla dünyada son derece önemli olan Almanya menşeli Sonax oto temizlik firmasının Türkiye bayiliğine de bünyesine katmıştır. Detaylı temizlik ve pasta cila alanında da deneyimli ekibiyle uygun fiyatlarla gurbetçi vatandaşlarımızı beklemekteyiz.


ARAÇ FOLYO KAPLAMA

Araç folyo kaplama aracımızın dış yüzeyini dış etmenlerden(dolu, taş, çizik, güneş vb.) korumak amacıyla ya da aracının rengini değiştirerek farklılık arayanların tercihi olarak ön plana çıkmaktadır araç kaplama alanında orijinal kaplama ürünleri ve deneyimli kadrosuyla gurbetçi vatandaşlarımızı yeni nesil oto servisimize beklemekteyiz.