Zencar Oto Servis

SERGEN DEMİRCAN / 23.10.2021 / SON DÜZENLEME 2018-09-21 09:07:13
Zencar Oto Servis

Zencar 20 yıllık tecrübenin son 3 yıl içerisinde proefesyonelleşip müşterilerine daha iyi hizmeti, daha uygun fiyatlara verebilmek amacıyla kurulmuş firmadır.

Türk Patent Enstitüsü Onaylı Zencar, toplamda 3 kata yayılmış 2500m2 servis alanı, 1500m2 otoparkı ile bağcılar’da müşterilerine hizmet vermektedir. Zencar Oto Servisin, Oto Servis başlığı altında: Kaporta Boya, Periyodik Bakım Oto Tamir, Oto Elektrik ve Boyasız Göçük düzeltme faaliyetleri bulunmaktadır. Temizlik ve Koruma başlığı altında, boya koruma, oto kuaför, seramik kaplama, detaylı temizlik ve pasta cila bulunmaktadır. Son olarak Modifiye ve Tunning başlığı altında ise: Chip Tunning yazılım, modifiye, oto cam filmi, folyo kaplama ve renk değişimi bulunmaktadır.


Oto Kaporta ve Fırın Boya


Motorlu araçların şasi, iskelet ve cam hariç tüm dış yüzeyleri üzerindeki darbe veya çeşitli sebeplerle oluşan hasarların onarımı ve gerekli boyama işlemleri ile diğer yüzey koruma işlemleri yapılır. Uygulanan işlemler sonucunda aracın genel görünümünün düzgün şekilde oluşturulması, kusursuz, estetik bir dış görünüm ve renk uyumu sağlanır. Uygulanan onarım işlemlerinde, üzerinde çalışılan parça veya gövde bölümü üzerinde yüzey düzgünlüğü sağlanarak ve boya işlemlerinde araç dış yüzeyinde oluşmuş boya hasarları tespit edilerek gerekli boya işlemi uygulanır.