Gurbetçi Vatandaşlarımıza Oto Serviste Kampanya

SERGEN DEMİRCAN / 23.10.2021 / SON DÜZENLEME 2018-09-26 12:58:24
Gurbetçi Vatandaşlarımıza Oto Serviste Kampanya

Gurbetçi vatandaşlarımıza özel oto servis kapsamında kaporta boya, mekanik, bakım, onarım, araç kaplama ve boyasız göçük düzeltmede kampanyalı fiyatlar.

Zencar’dan Gurbetçi Vatandaşlara Kampanyalı Fiyatlar

Zencar İstanbul Bağcılar’da 2500 metre kare alana kurulu yeni nesil özel servisiyle otomotiv alanında ihtiyaç duyulan her türlü tamir-bakım, onarım, boyasız göçük, detaylı temizlik, kaplama, cam filmi gibi geniş bir alanda müşterilerine deneyimli personeliyle hizmet vermektedir.

Günümüz dünyasında farklı ülkelere yayılan gurbetçi vatandaşlarımızdan aldığımız dönüşler nedeniyle Türkiye dışında otomotiv sektöründeki servis imkanlarının son derece maliyetli olduğu fark edilmiş ve bunun doğrultusunda gurbetçi vatandaşlarımıza yönelik çeşitli kampanyalar yaparak onların yanında olduğumuzu göstermek istedik.

Zencar vermiş olduğu hemen her hizmette tüm vatandaşlarımıza sunduğumuz maliyet avantajlarının yanı sıra gurbetçi vatandaşlarımıza da ek olanaklar sağlamaya karar vermiştir. Zencar olarak aşağıdaki hizmetlerden herhangi biriyle bize başvuran gurbetçi vatandaşlarımıza ek maliyet olanakları sağlamaktadır.

Kaporta Boya

Aracın tüm dış yüzeyinin boyanmasına kaporta boya denmektedir. Aracın dış yüzeyi boyandığı için kaporta boya denmektedir. Hemen her araç kullanıcısının bir şekilde ihtiyaç duyduğu kaporta boya işlemi zencar’da gurbetçi vatandaşlarımıza ekstra indirimli fiyatlarla hizmet vermeyi beklemektedir. Kaliteli işçilik ve müşteri memnuniyeti garantisinin yanında kampanyalı fiyatlardan yararlanmak için bizi arayıp bilgi alabilirsiniz.


Mekanik

Araçlarımızın genel olarak motor tamiri ve yağ bakım gibi alanlarıyla alakalı olan mekanik tamiri zencar otomotivin son derece profesyonel ve deneyimli ekibiyle aracınızı ilk günkü sürüş keyfinizi sağlamak amacıyla hizmet vermektedir.

Motor-mekanik onarımı alanında da gurbetçi vatandaşlarımıza ek maliyet avantajlarıyla zencar otomotiv gurbetçilerimizin yanında olmaya devam etmektedir.


Boyasız Göçük

Boyasız göçük kısaca PDR yöntemi aracınızdaki göçüklerin kaporta boya işlemine sokulmadan kısacası aracınızın değerini etkileyecek herhangi bir işleme sokulmadan özel ekipmanlar aracılığıyla düzeltilmesi işlemine denmektedir. Zencar otomotiv bünyesinde alanında uzman olan göçük ustalarıyla gurbetçi vatandaşlarımızı Bağcılar Mahmubey’de bulunan servisine beklemektedir.