Esenler Özel Servis

SERGEN DEMİRCAN / 23.10.2021 / SON DÜZENLEME 2019-03-01 13:35:47
Esenler Özel Servis

Zenca özel servis olarak Esenler bölgesine yakın mesafede müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Esenler Özel Servis

Esenlere kısa mesafede bulunan 2500 metre kare alanı ile boyasız göçük kaporta-boya, mekanik, araç kaplama, cam filmi, detaylı temizlik gibi oto servis başlığı adı altında faaliyet gösterilecek her alanda deneyimli eleman kadrosuyla, piyasa fiyatlarına oranla daha uygun ve kaliteli işçilik sunan Esenler özel servis yeni nesil servisiyle siz değerli müşterilerini beklemektedir.

Esenler Özel Servis İstanbul

Zencar Oto Servis kurulduğu günden bu güne hizmet kalitesini geliştirerek A'dan Z'ye oto servis konsepti kapsamında bir çok farklı alanda Bağcılar Mahmutbey'de hizmet vermektedir. Zencar Oto Servis Esenler bölgesinden oto servisimize gelen müşterilerimize: Özel servis kapsamında oto mekanik, oto elektrik, tamir, bakım, onarım, yedek parça temini, oto temizlik, pasta cila, kaporta boya, araç folyo kaplama, cam filmi, araç seramik kaplama, boya koruma, dolu hasarı giderme gibi bir çok alanda hizmet vermekteyiz.

Zencar Oto Servis Esenler

1999 yılında otomotiv sektörüne adım atan Yeşil Otomotiv, oto gaz dönüşüm servisleri, oto ekspertiz servisleri ve sonax bayilikleri ile İstanbul 'da yıllarca faaliyetlerine devam etmiştir. Yeşil Otomotiv kurulduğu yıldan bu güne müşteri memnuniyetini artırarak büyümüş ve müşterilerden gelen talepler doğrultusunda da faaliyetlerini çeşitlendirme ve Zencar Oto Servisini kurma kararı almıştır. Bu doğrultuda İstanbul Bağcılar'da A'dan Z'ye oto servis konsepti ile Türk Patent Enstitüsü tescilli zencar markasını kurmuştur. Toplamda 2500m2'lik kapalı servis alanı ve 1500m2'lik otoparkı ile oto bakım, oto tamir, oto kaporta, oto boya, araç kaplama, boyasız göçük onarım, temizlik hizmetleri alanlarında hizmet vermektedir.

Zencar Oto Servis Esenler Adres

Zencar oto servis olarak, bağcılar mahmutbey'de siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Hizmetlerimiz kapsamında yaptığımız çalışmaların tamamında uygun fiyat kaliteli hizmet prensibimizden ödün vermeden çalışmaktayız. Bu çalışmalarımızda servisimize giren her müşterinin memnun kalarak yeniden bizleri tercih etmesini hedefleyerek sektörde alanımızda büyümeyi amaçlıyoruz. Özellikle ikinci el araç alım satımlarında, satıcı tarafından ikinci el aracın daha yüksek değerlerde satılması için eksiklikleri gidermesi adına hizmet talep ettiğinde alanında yetkin eğitimli ustalarımız ile müşterimizin bütün ihtiyaçlarını tek bir yerde ve kısa sürede giderebilmekteyiz. Müşterilerimiz de satacağı arabanın eksikliklerini giderdiğinden oto ekspertizlerde aracı iyi rapor alarak istediği fiyatlara aracını kolayca kısa sürede satabilmesine yardımcı olmaktadır. İkinci el piyasasında satıcı kadar alıcı için de aracın eksiklerini gidermek önem arz etmektedir. Zira ikinci el araç alıcıları da yeni aldığı arabanın bakım onarım gibi eksikliklerini giderdikten sonra oto kuaför kapsamında temizletmek ve hatta aracın rengini folyo kaplama ile değiştirmek isteyebilir. Müşterilerimiz yeni aldığı araca özen göstererek elinden geldiğince yenilemeye ve güzelleştirmeye çalışır. Bu da aracın değerini artırarak örneğin boya koruma sayesinde aracın uzun vadede yıpranmasının da önüne geçebilir.

Lastik Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Araç lastiği alırken alacağınız malzemenin dayanıklılık derecesine önem vermelisiniz çünkü fiyat olarak daha uyguna alabileceğiniz çeşitler aracınızın güvenliği ve bundan daha önemli olan can güvenliğiniz açısından kötü sonuçlara yol açabilir. Aracınıza lastik seçimi yaparken lastiğin özelliklerinin yanı sıra sizin aracınızı nerede ve ne amaçla kullanacağınız konusu da önem arz etmektedir. Eğer aracınızı uzun yolda kullanırsanız farklı seçenek kısa mesafelerde kullanırsanız farklı seçenekler tercih etmek durumunda kalabilirsiniz. Aynı şekilde toprak yol asfalt yol ayrımında da farklı seçenekler önümüze çıkacaktır.

Her aracın kendine has lastik ebadı vardır her ebadı aracınıza takamazsınız. Aracınıza uygun lastik ebadını tespit edip ona göre lastik temin etmelisiniz. Eğer aracınıza uygun olmayan lastik ebadı kullanırsanız aracınızın genel dengesinde sorunlara yol açabilir buda sürüş güvenliğiniz için olumsuz sonuçlar doğurabilir.

Araç lastiği alırken dikkat etmemiz geren konularda biri de lastiğin ömrü konusudur. On yıl ve üzeri araç lastiklerinin görünümleri ne kadar iyi olursa olsunlar kullanmamanız aracınızın ve sizin sağlığınız açısından faydalı olacaktır.

 Esenler Özel Servis Ulaşım

Esenler Özel Servis ulaşım noktasında siz değerli müşterilerimize bir çok seçenek sunmaktadır. Dilerseniz google maps üzerinden linke tıklayarak doğrudan bulunduğunuz yerden servisimize ulaşabilirsiniz.
Bir diğer seçenek de İletişim sekmesinden bizleri arayarak yol tarifi alabilirsiniz.

Ayrıca dilerseniz adres üzerinden bize ulaşabilirsiniz: Mahmutbey Mah. İnönü Cadde No: 119A Bağcılar/İstanbul

(WhatsApp) 0555 167 4045 dilediğiniz konuda bilgi almak için bizi arayabilir WhatsApp üzerinden aracın görselini göndererek fiyat alabilirsiniz.

Zencar YouTube Kanalı

Esenler Özel Servis hizmetinden yararlanmak isteyen tüm müşterilerimizi yakın bölgede Bağcılar Mahmutbey de bulunan Zencar Oto Servise bekleriz. Kaliteli hizmet ve uygun fiyatlarla müşteri memnuniyeti ana hedefimizdir. 


YORUM YOK

YORUM YAZ

FİYAT TEKLİFİ İSTE

YUKARI