Başakşehir Özel Servis

SERGEN DEMİRCAN / 23.10.2021 / SON DÜZENLEME 2019-03-01 13:48:40
Başakşehir Özel Servis

Başakşehir bölgesine yakın mesafede bulunan Zencar Özel Servis boyasız göçük, kaporta boya, bakım, onarım, oto temizlik, cam filmi araç kaplama gibi bir çok farklı alanda hizmet vermektedir.

Başakşehir Özel Servis

Zencar Başakşehir Oto Servis kurulduğu günden bu güne hizmet kalitesini geliştirerek A'dan Z'ye oto servis konsepti kapsamında bir çok farklı alanda Bağcılar Mahmutbey'de hizmet vermektedir. Başakşehir bölgesinden oto servisimize gelen müşterilerimize: Özel servis kapsamında oto mekanik, oto elektrik, tamir, bakım, onarım, yedek parça temini, oto temizlik, pasta cila, kaporta boya, araç folyo kaplama, cam filmi, araç seramik kaplama, boya koruma, dolu hasarı giderme gibi bir çok alanda hizmet vermekteyiz.

Zencar Başakşehir Oto Servis

1999 yılında otomotiv sektörüne adım atan Yeşil Otomotiv, oto gaz dönüşüm servisleri, oto ekspertiz servisleri ve sonax bayilikleri ile İstanbul 'da yıllarca faaliyetlerine devam etmiştir. Yeşil Otomotiv kurulduğu yıldan bu güne müşteri memnuniyetini artırarak büyümüş ve müşterilerden gelen talepler doğrultusunda da faaliyetlerini çeşitlendirme ve Zencar Oto Servisini kurma kararı almıştır. Bu doğrultuda İstanbul Bağcılar'da A'dan Z'ye oto servis konsepti ile Türk Patent Enstitüsü tescilli zencar markasını kurmuştur. Toplamda 2500m2'lik kapalı servis alanı ve 1500m2'lik otoparkı ile oto bakım, oto tamir, oto kaporta, oto boya, araç kaplama, boyasız göçük onarım, temizlik hizmetleri alanlarında hizmet vermektedir.

Bağcılar Mahmutbey Zencar Oto Servis

Zencar oto servis olarak, bağcılar mahmutbey'de siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Hizmetlerimiz kapsamında yaptığımız çalışmaların tamamında uygun fiyat kaliteli hizmet prensibimizden ödün vermeden çalışmaktayız. Bu çalışmalarımızda servisimize giren her müşterinin memnun kalarak yeniden bizleri tercih etmesini hedefleyerek sektörde alanımızda büyümeyi amaçlıyoruz. Özellikle ikinci el araç alım satımlarında, satıcı tarafından ikinci el aracın daha yüksek değerlerde satılması için eksiklikleri gidermesi adına hizmet talep ettiğinde A'dan Z'ye hizmet konseptimiz ile müşterimizin bütün ihtiyaçlarını tek bir yerde ve kısa sürede giderebilmekteyiz. Müşterilerimiz de satacağı arabanın eksikliklerini giderdiğinden oto ekspertizlerde aracı iyi rapor alarak istediği fiyatlara aracını kolayca kısa sürede satabilmesine yardımcı olmaktadır. İkinci el piyasasında satıcı kadar alıcı için de aracın eksiklerini gidermek önem arz etmektedir. Zira ikinci el araç alıcıları da yeni aldığı arabanın bakım onarım gibi eksikliklerini giderdikten sonra oto kuaför kapsamında temizletmek ve hatta aracın rengini folyo kaplama ile değiştirmek isteyebilir. Müşterilerimiz yeni aldığı araca özen göstererek elinden geldiğince yenilemeye ve güzelleştirmeye çalışır. Bu da aracın değerini artırarak örneğin boya koruma sayesinde aracın uzun vadede yıpranmasının da önüne geçebilir. Başakşehir özel servis sahip olduğu yetişmiş alanında uzman ustaları ve son teknolojik alet ve ekipmanlarıyla hizmetinizde.

Oto Servis Seçiminde Dikkat Edilecekler

Oto servis seçimi otomotiv sektörüne aşina olanların ne kadar önemli olduğunu bildiği bir kavramdır. Zira ihtiyacınız için Yetkili servis, Özel servis ya da sanayide bulunan oto servis seçiminde yanlış karar verdiğinizde hem maddi anlamda hem de iş kalitesi anlamında zarar görebilirsiniz. Özel servis seçiminde internet üzerinden servis hakkında şikayet olup olmadığını öğrenmeniz çok önemlidir. Tercih ettiğiniz özel servisi gitmeden önce arayarak almak istediğiniz hizmet ücretlerini öğrenmeniz hatta kullandığı malzemelerin ne malı olduğu hakkında bilgi almanız faydalı olacaktır. Çünkü özel servislerde diğer özel servislerle fiyatta rekabet etmek adına çin malı ürünler kullanılarak daha uygun fiyatlara hizmet almanız mümkün olabiliyor. Ama kullanılan ürün kalitesiz olacağından uzun vadede size zarar verebilme ihtimali yüksektir. Başakşehir oto servis ihtiyacı kapsamında yakın bölgede olan Zencar oto servisimize gelerek ya da telefonla arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Başakşehir Oto Servis olarak bağcılar mahmutbey ve çevresi başakşehir bölgesine yakın olduğumuzdan hizmet vermekteyiz. Oto servis ya da özel servis arayışında olan Başakşehir ve çevre bölgelerde yaşayan ya da çalışan müşterilerimizi Zencar oto servise bekliyoruz. Kaliteli hizmet uygun fiyat garantisi ile birlikte müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız. Başakşehir oto servis e aracınızı göstermeden ve fiyat almadan tamir ettirmeyin. Yapılamaz denilen parçalar yapılabilir, yüksek fiyatlı denilen hizmetler uygun fiyatlara alınabilir.