Zencar Oto Servis Bağcılar İş Başvurusu

SERGEN DEMİRCAN / 23.10.2021 / SON DÜZENLEME 2019-04-11 11:26:23
Zencar Oto Servis Bağcılar İş Başvurusu

Zencar Oto Servis Bağcılar'da iş hacminin artmasına ve dönemsel eleman taleplerinin oluşmasına bağlı olarak oluşan insan kaynağı ihtiyacını ön başvurularla karşılamaya başladı.

Bizimle Çalışmak İster Misiniz?


1999 yılında otomotiv sektörüne adım atan Yeşil Otomotiv, oto gaz dönüşüm servisleri, oto ekspertiz servisleri ve sonax bayilikleri ile İstanbul 'da faaliyetlerine devam etmiştir. Yeşil Otomotiv kurulduğu yıldan bugüne müşteri memnuniyetini artırarak büyümüş ve müşterilerden gelen talepler doğrultusunda da faaliyetlerini çeşitlendirme ve Zencar Oto Servisini kurma kararı almıştır. Bu doğrultuda İstanbul Bağcılar'da A'dan Z'ye oto servis konsepti ile Türk Patent Enstitüsü tescilli zencar markasını kurmuştur. Toplamda 2500m2'lik kapalı servis alanı ve 1500m2'lik otoparkı ile oto bakım, oto tamir, oto kaporta, oto boya, araç kaplama, boyasız göçük onarım, temizlik hizmetleri alanlarında hizmet vermektedir.

 

Zencar oto servisimizde ekip çalışmasına uyumlu, aldığı işi zamanında tamamlayacak, iş ahlakına sahip ekip arkadaşları aranmaktadır. Bağcılarda faaliyet gösteren zencar oto servisine iş başvurusunda bulunmak için iletişim bilgisi üzerinden arayıp yetkili ile görüşmeniz yeterlidir. Aranan pozisyonlara uygun olmanız halinde, yetkili tarafından davet edilerek iş başvuru formu doldurup mülakata katılabilirsiniz.


Aranan pozisyonlar;

 • Ø  Motor mekanik ustaları

 

 • Ø  Kaporta boya ustaları

 

 • Ø  Oto kuaför ve detaylı temizlik ustaları

 

 • Ø  Boyasız göçük ustaları

 

 • Ø  Pasta cila ustaları

 

 • Ø  Oto elektrik ustaları

 

 • Ø  Ara elemanlar

 

Zencar otomotiv Bağcılar bölgesinde iş arayan motor mekanik ustası, kaporta boya ustası, oto kuaför ve detaylı temizlik ustası, boyasız göçük düzeltme ustası, pasta cila ustası, oto elektrik ustası ve ara elemanlar aşağıdaki iletişim bilgisi üzerinden bizlere başvurarak telefonda iş hakkında bilgi alabilir. 

Bağcılar bölgesinde faaliyet gösteren oto servisimize iş başvurusu yapan kişileri telefon görüşmesi sonrası servisimize davet ederek kısa bir mülakat sonrası uygun görülmesi halinde iş ve haklar hakkında detaylı bilgilendirme yapılarak işe alım sağlanır. 

Zencar oto servis genel bazda ve dönemlik sürekli olarak usta arayışında bulunmaktadır. İş başvurusu yapanların talep ettiği kadroda yer olmasa dahi başvuru formu doldurtularak ihtiyaç halinde bu kişilere öncelik verilerek işe alım yapılmaktadır. 

İletişim: Adem CİNGÖZ 0555 167 40 45 

http://zencar.com.tr/iletisim

Mahmutbey Mah. İnönü Caddesi No: 119A Bağcılar / İstanbul

Zencar YouTube sayfasıİstanbul Bağcılar Mahmutbey de bulunan zencar özel serviste işe alımlar devam ediyor. İstanbul bağcılar bölgesinde çalışmak isteyen otomotiv sektöründeki usta çırak ya da ara elemanlar telefonla iletişime geçtikten sonra randevu alarak yüz yüze görüşme sonrası işe başlayabilir. Zencar oto servis insan kaynağı ihtiyacını karşılamak için sürekli olarak işe alım yapmaktadır.

2 YORUM

 • Mahmut Gökçen
  2019-05-25 13:43:39
  Kaporta Boya ustası olarak iş başvurusunda bulundum. İletişim sayfasındaki mesaj üzerinden. Geri dönüş bekliyorum.
 • Sedat Yılmaz
  2019-05-25 13:46:17
  Motor mekanik ustasıyım bağcılar çevresinde iş arıyorum, mesajla bilgilerimi gönderiyorum.

YORUM YAZ

FİYAT TEKLİFİ İSTE

YUKARI