Ağır Dolu Hasarlı Fiat 500 Uygulamalı Göçük Düzeltme Çalışması

SERGEN DEMİRCAN / 23.10.2021 / SON DÜZENLEME 2019-04-11 11:52:08
Ağır Dolu Hasarlı Fiat 500 Uygulamalı Göçük Düzeltme Çalışması

Bu videomuzda ağır göçük hasarlı siyah renk Fiat 500 marka aracın göçük hasarlarının tamir edilmesini uygulamalı olarak gösterip bilgi vermeye çalıştık.

Arkadaşlar merhaba bu videoda ağır dolu hasarına maruz kalmış Fiat 500 marka aracın dolu düzeltmesi hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Bildiğiniz gibi bu videoları müşterilerimizin dolu konusundaki bilgisizliklerine şahit olduğumuz için çekmeye başladık. Ama görüyoruz ki halen dolu göçüğü tamiri için bize başvuran müşterilerimizin boyatma ya da yedek parça talep ettiğini görüyoruz. Biz aracın boyasız dolu göçüğü düzeltme ile tamir edildiğini ve hem daha uygun hem daha hızlı hem de aracında değer kaybı olmayacak şekilde tamir edebileceğimizi söylediğimizde şaşırıyorlar. Fakat gelen müşterilerimize dolu göçüklerinin nasıl yapılacağı konusunda seçenekler sunuyoruz.

  • Örneğin yetkili servise giderseniz aracınızın tamamında göçük hasarı var bu hasarları servis parça değiştirerek yani bütün parçalarını orjinali ile değiştirerek çözme yoluna gidecek. 
  • Ya da ikinci bir seçenek dolu göçüğü konusunda tecrübeli ustalara sahip olmayan bir yere giderek aracını tamamen boyatabilir.
  • Son olarak da alanında tecrübeli ustalara sahip boyasız dolu göçüğü yapan zencar gibi bir servise giderek aracını değer kaybı olmayacak şekilde tamir ettirebileceğini belirtiyoruz. 
Sonuç olarak müşterilerimizin tamamı hem fiyatının uygun olması hem hızlı yapılması hem de aracında değer kaybı olmaması adına boyasız göçük düzeltme yöntemini tercih ediyor. Son olarak bir diğer değişken de aracını cebinden mi yaptıracak yoksa sigortaya mı yaptıracağı konusu. Eğer sigorta kapsamında tamir yapılırsa aracın tramer kaydında gözükecek ya da cebinden yaptırırsa tramer kaydında gözükmeyecek. Bu da tamir ücretine göre örneğin yetkili serviste bütün parçaların değişmesi çok ciddi bir değer kaybı yapar ve yüksek tramer kaydı oluşturur. 


İstanbul Bağcılar Mahmutbey'de bulunan Zencar oto servisine başvurarak dolu ve göçük hasarlarınızı kısa sürede uygun fiyatlara tamir ettirebilirsiniz. Detaylı bilgi ve fiyat için: 0555 167 4045 numaralı telefonu arayabilirsiniz.


 Zencar Özel Servis Tanıtım Videosu

Bu video ile zencar özel serviste yapılan çalışmalar hakkında bilgi vermeye çalıştık. Türkiye'de ilk olan A'dan Z'ye servis konsepti ile özel servise ve araca dahil her alanda hizmet vermekteyiz. Bizler için kaliteli hizmet ve uygun fiyat müşteri memnuniyeti için en önemli değerlerden biridir. YouTube kanalımız üzerinden örnek uygulamalı videolarımızı izleyerek bilgi alabilirsiniz. 

Ayrıca sizler için hazırladığımız servisimize gelmeden sorularınızı sorabileceğiniz ustaya sor platformu üzerinden ürün hizmet ve fiyatlarımız hakkında bilgi alabilirsiniz.

WhatsApp üzerinden fiyat bilgisi almak için: 0555 167 4045 numaralı telefona aracın görsellerini gönderebilirsiniz.

Zencar YouTube Sayfamız üzerinden yayınladığımız videolardan bazıları: 

YouTube kanalımıza abone olarak güncel videolarımızı takip edebilirsiniz. 

YORUM YOK

YORUM YAZ

FİYAT TEKLİFİ İSTE

YUKARI