Volkswagen Değişensiz Hasar Düzeltme

SERGEN DEMİRCAN / 23.10.2021 / SON DÜZENLEME 2018-09-21 08:58:10
Volkswagen Değişensiz Hasar Düzeltme

Araç sahibi zencar'a gelmeden önce bir kaç farklı servise gittiğini ve hasarın düzeltilemeyeceğini parça değişimi yapılabileceğini söylediklerini iletti.

zencar ustalarımız aracı kontrol ederek hasarın değişensiz giderilebileceğini söyleyerek aracı teslim aldı. Araç tamiri ustalarımız tarafından kısa sürede tamamlanarak sahibine teslimi sağlandı. Araç sahibi daha önce benzer değişenli ikinci el aracı olduğunu ve satarken çok zorlandığını, insanlar ağır kazalıdır diyerek almadığını ve değerinin çok altına satmak zorunda kaldığını söyledi. Değişensiz tamir yapıldığında yalnızca boyalı olduğu için hem satmasının daha kolay olduğu yani değer kaybetmediği hem de uygun ücretlere kısa sürede yapılabilir olması nedeniyle tamiri tercih ettiğini belirtti. Müşterimize zencar oto servisi tercih ettiği için teşekkür ediyoruz.

Aşağıdaki videodan Kaporta hasarlı Volkswagen golf marka aracın tamir edilme sürecini izleyebilirsiniz. 

Bu video ile anlatmak istediğimiz, aracınızın sorunu ne olursa olsun farklı çözüm yolları mevcut. Zira bilim ve teknoloji sürekli değişip gelişiyor. Bu değişim ve gelişmeler ister istemez tamir onarım sektörlerini de değişime ve gelişime zorluyor. Örneğin aynı hasarda yetkili servis 2 parçayı değiştirdiğinde hem araçta 2 parça değişen olacaktı ki bu çok ciddi kazaya karışmış demek oluyor aracı satarken hem de aracı satmanız daha doğrusu aracı değerinde satmanız zorlaşacaktı. Çünkü araç boyalı olsaydı hafif hasara maruz kalmış kabul edilecekken değişen olduğundan ağır hasara maruz kalmış kabul edilir.  Volkswagen Golf değişensiz hasar düzeltme videomuzda bunu uygulamalı olarak göstermeye çalıştık. Benzer şekilde hasarlı aracınız varsa mutlaka bize danışıp bilgi alın ondan sonra tamir ettirmeye karar verir. Ustayasor platformu üzerinden, telefonla arayarak ya da doğrudan İstanbul Bağcılar'da bulunan zencar oto servis gelerek sorunuzu sorabilir aracınızı gösterebilirsiniz. 

YORUM YOK

YORUM YAZ

FİYAT TEKLİFİ İSTE

YUKARI