Boyasız Göçük Düzeltme

SERGEN DEMİRCAN / 23.10.2021 / SON DÜZENLEME 2019-03-01 13:34:34
Boyasız Göçük Düzeltme

Boyasız göçük düzeltme nedir, nerede ve nasıl yapılır ne kadar ücreti fiyatı vardır gibi sorulara bu yazı da cevap vermeye çalıştık

Boyasız Göçük Düzeltme

Bildiğiniz gibi ülkemizde gerek vergiler gerekse yurt dışından ithal olduğu için araç fiyatları yüksek. Araç fiyatlarının yüksek olması sıfır araç alanların aracının bakımına satarken değer kaybetmesin diye dikkat etmesine sebep olmaktadır. İkinci el araç sahipleri ise araçları ne kadar eskiyip yıpransa da ikinci el araçların fiyatlarının da yüksek olmasından dolayı bu araçları tamir ettirip bakımlarını yaptırıp binmeye ve değerlerinde satmaya gayret ediyorlar. Şimdi düşünüldüğünde sıfır araçlar daha uygun olmadığından insanlar ikinci ele ve hatta ikinci elde de modeli, km'si yüksek araçlara binmeye devam ediyor. Araç piyasasının yüksekliğinin etkilediği bir diğer durum ise ikinci el araçların değeri yüksek olduğundan en ufak boya değişen ya da hasar durumunda değer kaybı yaşanmasıdır. Kişiler bu değer kaybı yaşanmasın diye araçlarını en iyi ustalara yaptırıp mümkün olduğunca mecbur kalmadıkça parça değiştirmemeye ya da boyatmamaya çalışıyor. Bu noktada da devreye ister istemez ustalık ve teknik ekipmanlar giriyor. Aracın orjinalliği bozulmasın diye parça değişimi ya da parçanın boyanmasını istemeyen araç sahipleri "Boyasız Göçük Düzeltme" yöntemini tercih ediyor. Üstelik bu yöntem doğru yerlerde doğru ustalarca yapıldığında hasarlı bölge orjinaline en yakın hale getirilerek uygun fiyatlarla onarılabiliyor.

 

Boyasız Göçük Düzeltmede Dikkat Edilecekler

Her şeyde olduğu gibi boyasız göçük düzeltme sektöründe de ekonomik kazanç uğruna bu işte yeterli tecrübeye sahip olmayan ya da uygun ekipmanı olmayan kişi ya da kurumlar olabiliyor. Boyasız göçük işi ciddi anlamda ustalık isteyen bir iş olduğundan yanlış yapıldığında araç ilk halinden daha kötü, düzeltilemez bir hale getirilebiliyor. Bu süreçte de önce "abi senin araban boyasız göçük düzeltme olur dedikten sonra arabayı yapamayınca aslında uygun değilmiş uğraştık olmadı dedikten sonra daha fazla ücret istiyorlar." Araç sahipleri bu durumu yaşadıktan sonra ya tamam diyerek istediği ücretleri verip boyatıyor ki o zaman da renk tutmama gibi sorunlarla yüzleşiyor ya da arabayı alıp alanında kurumsal başka firmalara götürüyor. Bizler de bu sayede bize mağdur olup gelen müşterilerden durumu öğreniyoruz. Boyasız göçük düzeltmede dikkat edilecek en önemli unsur önce güvenilir kurumsal yerleri tercih etmeleridir. Fiyat bilgisi aldıktan sonra fiyat / performans bazlı kıyaslayıp karar verebilirsiniz. 

Bir diğer dikkat edilmesi gereken unsur ise bilgi eksikliği, çoğu insan bilgi eksikliğine bağlı olarak boyasız göçüğe uygun olduğu halde arabası yüksek ücretler vererek yetkili servislerde ciddi masraflar yapabiliyor. Üstelik hasar kaydı, değişen ya da boyalı parça dolayısıyla araçları satarken zorlanıyorlar ve değerinin altına satmak zorunda kalıyorlar. İkinci el araç alım satımlarında dikkat edilmesi gereken bir çok detay vardır. Ve bu detaylardan biri de aracın kaporta boya durumudur. Bildiğiniz gibi boyalı araç insanlar tarafından kazalı muamelesi görmektedir. Kazanın boyutu ne kadar olursa olsun bir parça boyalı ise ciddi anlamda kazaya karışmış muamelesi görür. Bu da ister istemez aracın fiyatını aşağıya çeker. Bu gibi durumlar meydana gelmesin diye konu hakkında yeterli bilgi sahibi olmadan aracı tamir ettirmeye çalışmak hatalı olacaktır. Çünkü yetkili servis işi gereği parça değişimi odaklı çalışır. Herkes kendi işine geldiği gibi davranacağından en sağlıklısı araştırıp en doğru işlemi doğrudan talep etmek olacaktır.


Boyasız Göçük Düzeltme Fiyatları

Boyasız göçük düzeltme de fiyatlar takdir edersiniz ki hasarlı parçanın yerine, adetine ve hasar boyutuna göre farklılık göstermektedir. Örneğin küçük bir parça göçük kaput üzerinde ise 50TL'ye tamir edilebiliyorken aynı boyutta göçük eğer şerit üzerinde ise ücreti 100TL olabiliyor. Aynı şekilde örneğin dolu yağışına maruz kalmış bir araçta 200 adet derin dolu hasarı varsa fiyat farklı yine 200 tane ama çok küçük dolu hasarı varsa fiyat farklı olabiliyor. Detaylı dolu göçüğü tespiti yapıldıktan sonra fiyat netleşebiliyor. Dolunun altında daha az süre kalmış daha az hasara maruz kalmış araç daha uygun fiyatlara yapılabiliyorken, dolu hasarı ağır olan araçları fiyatları diğerine nazaran yüksek olabiliyor. Fakat hesap yapıldığında görülüyor ki boyasız göçük düzeltme hem sadece tamir maliyeti olarak boya ya da değişmeye göre daha uygun hem de daha kısa sürede tamamlanabiliyor. Üstelik dolu göçüğü hasarında parça değişimi ya da hasarlı parçalar boyanırsa araç satarken değer kaybedebiliyor. Fakat boyasız göçük düzeltmede bu değer kayıpları yaşanmaz eğer boyasız göçük düzeltme işlemi alanında uzman ustalar tarafından uygun teknik ekipmanla yapılmış ise orjinaline en yakın halde olur. Kaliteli işçilik ile tamir edildiğinde oto ekspertiz kontrollerinde dahi ortaya çıkmaz. Üstelik boyanın aksine boyasız göçük düzeltmede araçta araca zarar verecek bir işlem yapılmadığından orjinal halinden farkı olmaz boya kalkması renk tutmaması gibi sorunlar görülmez.

Boyasız Göçük Düzeltme İstanbul

Boyasız göçük düzeltme işlemi istanbulda bir çok farklı şirket tarafından yapılmaktadır. Bu şirketlerden kurumsal olanları fiyat bazlı farklılıklar gösterseler de nispeten hepsi alanında usta elemanları çalıştırarak en iyi hizmeti vermeye çalışıyor. Fakat bizlere gelen şikayetleri göz önünde bulundurarak söyleyebiliriz ki genellikle kurumsal olmayan yerlerde yapılan işlemler ciddi anlamda sıkıntı doğurabiliyor. Bu nedenle sizlere tavsiyemiz aşağıdaki anahtar kelimelerini kullanarak bulunduğunuz bölgelerdeki boyasız göçük düzeltme firmalarını araştırmanız. Eğer google da çıkan sonuçlardan bazılarını incelerseniz karar vermeniz daha da kolaylaşır. Sizlere tavsiyemiz google üzerinde bölgenize göre aşağıdaki anahtar kelimeleri kullanarak yaptığınız araştırma sonucunda çıkan firmaları arayarak işlem ve fiyat hakkında detaylı bilgi almanız olacaktır. Dediğimiz gibi yanlış yerde yapılan boyasız göçük düzeltme işlemi hem ekonomik olarak gereğinden fazla ödemenize neden olabilir hem de aracınızı satarken değer kaybetmesine neden olabilir.


Boyasız Göçük Düzeltme İstanbul Bölgesi Arama Anahtar Kelimeleri

 • Boyasız Göçük Düzeltme Avrupa Yakası
 • Boyasız Göçük Düzeltme Anadolu Yakası

 • Arnavutköy Boyasız Göçük Düzeltme (Arnavutköy bölgesinde göçük düzeltme alanında hizmet veren kurumsal firma yoksa çevre ilçeleri de arayabilirsiniz. )
 • Avcılar Boyasız Göçük Düzeltme (Aynı şekilde Avcılar bölgesinde göçük düzeltme işlemi yapan işletme olmaması halinde çevre bölgeleri araştırabilir ve hepsinden boyasız göçük düzeltme işlem ile fiyat hakkında bilgi alabilirsiniz)
 • Bağcılar Boyasız Göçük Düzeltme (Bağcılar bölgesinde zencar özel servis olarak biz hizmet vermekteyiz bizleri de arayıp aracın hasarlı göçük bölgesinin resmini göndererek fiyat ve işlem hakkında bilgi alabilirsiniz. Eğer telefon üzerinden bilgi alıp gelirseniz ustalar geldiğinizde özel olarak sizinle ilgilenecektir.)
 • Bahçelievler Boyasız Göçük Düzeltme (Bahçelievler bölgesinde göçük düzeltme yapan firmaları araştırıp hakkında şikayetvar gibi sitelerde şikayetler varsa gitmeden önce firmayla görüşüp bilgi almanızda fayda var.)
 • Bakırköy Boyasız Göçük Düzeltme (Bakırköy bölgesi kurumsal göçük düzeltme merkezlerine yakın olduğu için çevre ilçelerde bulunan göçük düzeltme firmalarından bilgi alıp göçük hasarı giderme için hizmet alabilirsiniz.)
 • Başakşehir Boyasız Göçük Düzeltme (Aynı şekilde yeni yapılanan ve hızla gelişen Başakşehir bölgesinde de boyasız göçük alanında hizmet veren kurumsal firma bulamamanız halinde yakın bölgelerdeki firmalardan hizmet alabilirsiniz.)
 • Bayrampaşa Boyasız Göçük Düzeltme (Bayrampaşa da kurumsal boyasız göçük hasarı giderim işlemi yapan firmalara yakın olduğundan çevre ilçedeki firmalar telefonda bilgi alındıktan sonra tercih edilebilir.)
 • Beşiktaş Boyasız Göçük Düzeltme (Beşiktaş bölgesinde çeşitli sebeplerden oto servis üzerine pek fazla hizmet veren yer bulunmamaktadır. Çevre ilçelerden hizmet alabileceğiniz kurumsal firmalara bakmanız ve fiyat değerlendirmesi yaptıktan sonra karar vermenizi tavsiye ederiz.)
 • Beylikdüzü Boyasız Göçük Düzeltme (Beylikdüzü bölgesinde boyasız göçük hasarı düzeltme üzerine araştırma yapıp uygun gördüğünüz firmadan destek alabilirsiniz.)
 • Beyoğlu Boyasız Göçük Düzeltme (Beyoğlu bölgesinde de Beşiktaş bölgesi gibi çok fazla oto servis alanında hizmet veren firma bulunmamaktadır. En doğru tercih çevre ilçelerden mesafeye bakmadan fiyat performans odaklı kurumsal bir firma tercihi yapmanızdır.)
 • Büyükçekmece Boyasız Göçük Düzeltme (Büyükçekmece bölgesinde bir kaç farklı firmadan fiyat alıp bütçenize uygun olan firmayı tercih edebilirsiniz.)
 • Çatalca Boyasız Göçük Düzeltme (Çatalca bölgesinde bir kaç farklı firmadan fiyat alıp bütçenize uygun olan firmayı tercih edebilirsiniz.)
 • Esenler Boyasız Göçük Düzeltme (Esenler bölgesi Bağcılar'a yakınlığı sebebiyle genellikle Mahmutbey de bulunan özel servisi tercih edebilmektedir. Gelmeden önce arayıp fiyat ve boyasız göçük düzeltme işlemi hakkında bilgi alabilirsiniz)
 • Esenyurt Boyasız Göçük Düzeltme (Esenyurt bölgesinde bir kaç farklı firmadan fiyat alıp bütçenize uygun olan firmayı tercih edebilirsiniz.)
 • Eyüp Boyasız Göçük Düzeltme (Eyüp bölgesinde bir kaç farklı firmadan fiyat alıp bütçenize uygun olan firmayı tercih edebilirsiniz.)
 • Fatih Boyasız Göçük Düzeltme (Fatih bölgesinde bir kaç farklı firmadan fiyat alıp bütçenize uygun olan firmayı tercih edebilirsiniz.)
 • Gaziosmanpaşa Boyasız Göçük Düzeltme (Gaziosmanpaşa bölgesinde bir kaç farklı firmadan ücreti öğrenip bütçenize uygun olan firmayı tercih edebilirsiniz.)
 • Güngören Boyasız Göçük Düzeltme (Güngören Bağcılar boyasız göçük yapan kurumsal firmalara yakınlığı sebebiyle Mahmutbey bölgesi boyasız göçük firmalarını tercih edebilmektedir.)
 • Kâğıthane Boyasız Göçük Düzeltme (Kağıthane bölgesinde bir kaç farklı firmadan fiyat alıp bütçenize uygun olan firmayı tercih edebilirsiniz.)
 • Küçükçekmece Boyasız Göçük Düzeltme (Küçükçekmece bölgesinde bir kaç farklı firmadan ücreti öğrenip bütçenize uygun olan firmayı tercih edebilirsiniz.)
 • Sarıyer Boyasız Göçük Düzeltme (Sarıyer bölgesinde bir kaç farklı firmadan fiyat alıp bütçenize uygun olan firmayı tercih edebilirsiniz.)
 • Silivri Boyasız Göçük Düzeltme (Silivri bölgesinde bir kaç farklı firmadan fiyat alıp bütçenize uygun olan firmayı tercih edebilirsiniz.)
 • Sultangazi Boyasız Göçük Düzeltme (Aynı şekilde Sultangazi bölgesinde bir kaç farklı firmadan ücreti öğrenip alıp bütçenize uygun olan firmayı tercih edebilirsiniz.)
 • Şişli Boyasız Göçük Düzeltme (Şişli bölgesinde bir kaç farklı firmadan ücreti öğrenip bütçenize uygun olan firmayı tercih edebilirsiniz.)
 • Zeytinburnu Boyasız Göçük Düzeltme (Son olarak Zeytinburnu bölgesinde boyasız göçük alanında hizmet veren firmaları inceleyip içlerinde fiyat performans olarak en mantıklı olanını tercih etmek doğru olacaktır.)

Yukarıda yazdığımız anahtar kelimelerini sizinle paylaşma sebebimiz doğru şekilde araştırılmayınca sadece reklam veren firmalara ulaşılması ve bu firmaların da genelde çok yüksek fiyatlara boyasız göçük yapmasından kaynaklanmaktadır. 

İstanbul Bağcılar Mahmutbey de bulunan zencar özel servis boyasız göçük hasarı giderme konusunda her zaman yanınızdadır. Kaliteli hizmet uygun fiyat garantisiyle müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız.

 

Zencar ustaya sor platformumuza girerek ücret fiyat hakkında bilgi alabilirsiniz. İstanbul bağcılar Mahmutbey de bulunan servisimize bekleriz. Servisimizde boyasız göçük dışında, dolu hasarı onarımı, araç folyo kaplama, araç seramik kaplama, pasta cila, detaylı temizlik, mini onarım, kaporta boya, mekanik, bakım onarım gibi özel servis kapsamında yapılan bir çok farklı hizmet verilmektedir.


İstanbul Bağcılar Mahmutbey'de bulunan Zencar yetkili servisimize gelerek ya da WhatsApp 0555 167 4045 üzerinden aracın görselini atarak fiyat bilgisi alabilirsiniz.

YouTube Kanalımıza Abone Olarak Güncel Videolarımızı Takip Edebilirsiniz. Aşağıda örnek videolarımıza göz atabilirsiniz.

Göçük hasarlı Mercedes değer kayıpsız düzeltme

Kaporta hasarlı Volkswagen Golf değer kayıpsız düzeltme

Göçük hasarlı Volkswagen ve Skoda değer kayıpsız düzeltme

2 YORUM

 • Mahmut Ersal
  2018-10-08 08:34:06
  kolay gelsin istanbul avrupa yakası fatihte oturuyorum boyasız göçük için gelecektim ama gelmeden bir fiyat alayım dedim göçük fiyatları ne kadar?
 • Zencar Müşteri Hizmetleri
  2018-10-08 08:37:06
  Mahmut Bey, 0555 167 4045 numaralı telefona aracın göçük olan yerini ya da yerlerini resim çekip gönderebilirseniz fiyat konusunda daha net yardımcı olabiliriz. Onun dışında göçük fiyatları 300 den başlayıp 3000TL ye kadar göçük hasarının boyutuna ve miktarına göre değişebilir.

YORUM YAZ

FİYAT TEKLİFİ İSTE

YUKARI